Reklāma un sadarbība

Sekss2.lv - lieliska vieta reklāmai,
lielas iespējas abpusējai sadarbībai.

 

Mēs vienmēr meklējam abpusēji izdevīgus sadarbošanās variantus pakalpojumu un preču sniedzējiem, kā arī izplatītājiem, kuri būtu interesanti mūsu auditorijai un kuri būtu gatavi pavairot mūsu saita servisus. Tie tiks bāzēti uz mūsu platformas, kas ir viena no lielākajām un kvalitatīvākajām Latvijā. Katru dienu mūs apmeklē tūkstošiem cilvēku, kuri ir mūsu piedāvāto servisu patstāvīgie klienti.

Mūsu interneta vietne var būt interesanta arī tiem, kuri vēlas reklamēt savus pakalpojumus un preces ar maksimāli lielai Latvijas auditorijai. Mēs esam gatavi apspriest individuālus projektus un tehniskos reklāmas nosacījumus katram reklāmdevējam un interesentam.

 

Sazinieties ar mums jau tūlīt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ReģistrētiesIeietReklāma un sadarbībaAtbalsta dienestsSaita lietošanas noteikumiUzmanību! Saits satur erotiska rakstura materiālus (sekss, porno, sex). Ja jūs neesat sasniedzis pilngadību, nekavējoties pametiet šo saitu! Visām modelēm uz filmēšanos brīža bija palikuši 18 gadi, bet saita materiāli, foto, video tiek piedāvāti tikai un vienīgi izglītojošos nolūkos. Tie tika iegūti no atvērtiem interneta resursiem un pieder to likumīgajiem īpašniekiem. Sekss2.lv nenes nekādu atbildību par informāciju ko saitā izvieto trešās personas vai kas ir savākta automatiski. Piekļuve pie dažiem saita Sekss2.lv materiāliem ir maksas un tiek pasniegti ar pierakstīšanās servisa noteikumiem uz vienu nedēļu, bet daļa ir bezmaksas ar vecuma ierobežojumu. Pierakstīšanās maksas pakalpojums no numura 1881 ir līdzvērtīgs 2.95€ ieskaitot nodokļus vienu reizi nedēļā (sk. saita noteikumi). Reģistrējoties saitā jūs piekrītat saita noteikumiem.