Abonēšanas vadība

Abonēšanas vadība

 

Lai apturētu abonēšanu saitā, nosūtiet sms īsziņu SEKSS STOP uz 1881. Abonēšanas apturēšana ir bezmaksas un izpildāma jebkurā laikā.

Atcerieties, ka bezmaksas testa piekļuve saitam tiek dota uz 1 diennakti un tikai 1 telefona numuram. Saita lietošanas noteikumi.

Ja jums ir radušies kādi sarežģījumi, rakstiet uz Atbalsta dienests

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ReģistrētiesIeietReklāma un sadarbībaAtbalsta dienestsSaita lietošanas noteikumiUzmanību! Saits satur erotiska rakstura materiālus (sekss, porno, sex). Ja jūs neesat sasniedzis pilngadību, nekavējoties pametiet šo saitu! Visām modelēm uz filmēšanos brīža bija palikuši 18 gadi, bet saita materiāli, foto, video tiek piedāvāti tikai un vienīgi izglītojošos nolūkos. Tie tika iegūti no atvērtiem interneta resursiem un pieder to likumīgajiem īpašniekiem. Sekss2.lv nenes nekādu atbildību par informāciju ko saitā izvieto trešās personas vai kas ir savākta automatiski. Piekļuve pie dažiem saita Sekss2.lv materiāliem ir maksas un tiek pasniegti ar pierakstīšanās servisa noteikumiem uz vienu nedēļu, bet daļa ir bezmaksas ar vecuma ierobežojumu. Pierakstīšanās maksas pakalpojums no numura 1881 ir līdzvērtīgs 2.95€ ieskaitot nodokļus vienu reizi nedēļā (sk. saita noteikumi). Reģistrējoties saitā jūs piekrītat saita noteikumiem.